Magazyny energii
dla Twojego domu

Dom wykorzystujący energię z OZE wymaga magazynowania energii. Rozwiązania od Playtronics zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne Twojemu domowi lub firmie.
MAGAZYN ENERGII

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie magazynować energię w Twoim domu?

Nowoczesny dom zeroenergetyczny wykorzystujący promieniowanie słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej, wymaga magazynowania energii. Ważnym elementem takiego systemu jest magazynowanie energii, które odbierają energię z paneli fotowoltaicznych. Poznaj najważniejsze zalety magazynu energii.

Uzupełnienie fotowoltaiki

Energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną możesz zatrzymać w domowym magazynie. Zgromadzoną nadwyżkę energii możesz wykorzystasz w nocy, lub gdy produkcja będzie niewystarczająca do Twoich potrzeb.

System modułowy

Magazyny energii opierają się na modułowej budowie, co umożliwia bezproblemową rozbudowę w przyszłości. Dzięki dodaniu kolejnych modułów możesz zyskać nawet kilkukrotnie większą pojemność systemu.

Bezpieczeństwo systemu

System posiada zabezpieczenia przed przeciążeniami i zwarciami. Magazyn energii wyposażony jest dodatkowo w funkcję backup, która chroni przed nagłą przerwą w dostawie energii.

Długa żywotność

Magazyn energii można wykorzystywać nawet do 30 lat. A sam system umożliwia wykonanie około 6 tys. pełnych cykli ładowania, przy zachowaniu m.in. 90% pojemności.

Kompleksowa
obsługa Klienta

Oferujemy Ci kompleksową usługę doboru odpowiedniego magazynu energii, co pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób gromadzić energię z paneli słonecznych. W ramach naszej usługi dobierzemy moc urządzenia dostosowaną do Twoich potrzeb oraz doradzimy jaki rodzaj urządzenia będzie najwydajniej współpracował z instalacją fotowoltaiczną. Ponadto pomożemy Ci uzyskać korzystne finansowanie projektu, a po montażu otaczamy Cię opiekę posprzedażową.

W ramach usługi
Playtronics otrzymasz m.in:

 • pomoc w pozyskaniu finansowania
 • dopasowanie zapotrzebowania do pojemności baterii
 • profesjonalny dobór falowników off-grid oraz hybrydowych
 • monitoring uzysków i pracy systemu
 • dodatkowe wsparcie specjalistów Playtronics

Fotowoltaika
i magazynowanie energii

Fotowoltaika to rozwiązanie szczególnie korzystne w połączeniu z magazynem energii. Dzięki energii ze słońca oraz możliwości magazynowania energii uzyskujesz niezależność energetyczną. Połączenie tych rozwiązań pozwala zwiększyć stopień wykorzystania na własne potrzeby energii elektrycznej, wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. W rezultacie sprawia to, że inwestycja w te urządzenia jest jeszcze bardziej opłacalna, a Ty nie ponosisz strat związanych z oddawaniem nadwyżek do sieci. Rozwiązanie firmy Playtronics jest dobre nie tylko dla Twojego portfela, ale i otoczenia. Zapytaj również naszego konsultanta o pompę ciepła i fotowoltaikę do Twojego domu lub firmy.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna w połączeniu z magazynem energii?

 • prąd produkowany przez panele fotowoltaiczne trafia do inwertera w domu
 • powstały prąd w pierwszej kolejności będzie zasilał aktywne urządzenia w domu
 • niewykorzystana na bieżąco nadwyżka energii, trafią do magazynu energii
 • po zachodzie słońca i kiedy bieżąca produkcja jest niższa niż zużycie, zgromadzona energia zostanie pobrana z magazynu energii
 • jeżeli skończy się energia w Twoim magazynie możesz pobrać dodatkowo energię z sieci
profesjonalny montaz panele fotowoltaiczne

Profesjonalny montaż magazynu energii

Zajmujemy się kompleksowym montażem fotowoltaiki i magazynów energii od doradztwa, doboru odpowiednich urządzeń, załatwienia formalności po montaż. Magazyny energii są wykonane w technologii, która umożliwia długi czas eksploatacji, przy dużej wydajności prądowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych ogniw litowo-żelazowo-fosforanowych charakteryzują się bardzo długą żywotnością i bezpieczeństwem. Pozwala to osiągnięcie nawet kilka tysięcy cykli ładowania, przy zachowaniu m.in. 90% pierwotnej pojemności.

Ogniwa wykonane w tej technologii charakteryzują się również dużą odpornością na samorozładowywania. Posiadają system zabezpieczający przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem oraz wysoką i za niską temperaturą. Ponadto akumulatory o dużej gęstości energetycznej wyróżnia możliwość dużej koncentracji energii przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów urządzenia. Dzięki niewielkim rozmiarom, urządzenie nie potrzebuje dużej powierzchni do instalacji, a nowoczesna obudowa pozwala wkomponowanie w każde współczesne wnętrze.

Magazyny energii - FAQ

Co to są magazyny energii elektrycznej?
Magazyn energii to urządzenie do przechowywania energii elektrycznej, w ramach sieci elektroenergetycznej. Energia może być magazynowana, gdy produkcja przeważa nad zużyciem, i wykorzystywana, gdy zużycie przeważa nad produkcją. Dzięki takim rozwiązaniom produkcja energii z pochodząca z fotowoltaika nie musi być dostosowywana do chwilowego zużycia. Obecne możliwości technologiczne pozwalają dzięki urządzeniom takim jak magazyny energii elektrycznej wyrównywać szczyty zapotrzebowania na energię lub krótkoterminowo podtrzymywać zasilanie. Oferowany przez Palytronics magazyny energii są bezobsługowe i praktycznie bezawaryjny. Zapytaj naszego konsultanta o na temat fotowoltaiki do Twojego domu lub firmy.
Co to jest OZE?

Odnawialne źródła energii OZE to źródła samoistnie się odnawiają, których nie można wyeksploatować, ponieważ ich zasób odnawia się w relatywnie krótkim czasie (surowce odnawialne). Takimi źródłami są słońce, wiatr, woda, biomasa, biogaz, biopaliwa. Do energii odnawialnej zalicza się również ciepło pozyskane z ziemi (energia geotermalna), powietrza (energia aerotermalna), wody (energia hydrotermalna). Metody wykorzystania OZE są stale doskonalone i unowocześniane. W Polsce korzystamy głównie z energii słonecznej, energii wiatru, energii wody, energii geotermalnej i biomasy. Wszystkie rozwiązania oferowane przez Palytronics są systemami opartymi o odnawialne źródła energii. Zapytaj naszego konsultanta o na temat OZE do Twojego domu lub firmy

Co to jest dom zeroenergetyczny i jak to działa?

Dom zeroenergetyczny to nowoczesny dom, który do funkcjonowania nie potrzebuje energii z zewnątrz. Bilans produkowanej i zużywanej przez instalacje energii w takim budynku wynosi ZERO. Oznacza to, że dom wykorzystuje dokładnie tyle samo energii, ile sam wytwarza. Dom zeroenergetyczny jest ekonomiczny i w pełni przyjazny środowisku naturalnemu. Tym samym nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla czy innych szkodliwych substancji. Takie domy dzięki swojej oszczędność, ekologia oraz komforcie zyskują na popularności i są prawdziwy trendem w spółczesnym budownictwie.

Rozwiązania energetyczne firmy Playtronics pozwalają na uniezależnić się od stale rosnących cen prądu, są ekologiczne, a także wygodne. Nasze inteligentne urządzenia nie wymagają wiedzy technicznej codziennej obsłudze. Zapytaj naszego konsultanta o dom zeroenergetyczny.

Innowacyjny dom bez rachunków?

Czy dom bez co miesięcznych rachunków jest możliwy? Tak jest to tzw. dom zeroenergetyczny, który może opierać się na rozwiązaniach firmy Playtronics: Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii.

Domu bez rachunków nie musisz budować go od nowa. Wystarczy skorzystać z naszych technologii. Energię do ogrzewania domu zapewni Ci pompa ciepła, a pełne zapotrzebowanie na energię elektryczną nowoczesna instalacja fotowoltaiczna. Dzięki rozwiązaniom Playtronics możesz cieszyć się oszczędnościami i niezależnością energetyczną Twojego domu przez lata.
Zalety domu bez rachunków to:

 • niskie koszty eksploatacji domu dzięki korzystaniu z darmowej energii z natury
 • niezależność energetyczna dzięki uniezależnieniu się podwyżkach cen energii czy paliw
 • energia przyjazna środowisku – nie emitujesz hałasu ani zanieczyszczeń
 • codzienny komfort i wygoda korzystania z nowoczesnych urządzeń OZE
 • dostęp do taniej energia przyjazna środowisku, która nie emitujesz hałasu ani zanieczyszczeń
 • nasze instalacje OZE są niemal bezawaryjne, na które uzyskać korzystną gwarancję

Poznaj inne produkty

Poznaj naszą kompleksową ofertę dla Twojego domu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania odpowiadające gabarytom domu i zapotrzebowaniu na energię.

Wypełnij formularz

Jakim rozwiązaniem OZE jesteś zainteresowany? Potrzebujesz ofertę dla Twojego projektu, masz wątpliwości lub pytania? Wypełnij formularz lub napisz do nas!

GET STARTED

0$

Dziękujemy za wypełnienie! Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty.

Dopasuj swoją ofertę

Wybierz jakimi rozwiązaniami jesteś zainteresowany?

Mam dom

Buduję dom

Dla firmy

Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

Wybierz produkty

Wybierz jeden lub kilka produktów, których oferta Cię interesuje.

Fotowoltaika

Magazyny energii

Pompy ciepła

Ładowarki

Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

Wypełnij swoje dane

To już ostatni krok!

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Playtronics treści marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics, na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Playtronics, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics.

Summary

Opis Informacje Quantity Price
Discount :
Total :

Baza wiedzy OZE

Chcesz zainwestować w OZE i zastanawiasz się czy fotowoltaika, pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj nasze poradniki na temat Odnawialnych Źródeł Energi, fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynowania energii i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.