Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu
Fotowoltaika to darmowe i nowoczesne źródło energii odnawialnej dla Twojego domu lub firmy. Panele fotowoltaiczne przy obecności promieniowania słonecznego pracują przez cały rok i przynoszą korzyści także w zimie. Poznaj ofertę paneli fotowoltaicznych Playtronics.
Bezpłatny audyt, wycena oraz projekt.
Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty dla domu lub firmy.  FOTOWOLTAIKA

  Zastanawiasz się, czy fotowoltaika to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

  Fotowoltaika to proces polegający na wykorzystywaniu promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej. Podstawowym elementem systemów są panele fotowoltaiczne oraz falowniki, które przekształcają energię z paneli na napięcie w domowej sieci energetycznej.

  Oszczędność i niezależność

  Przez co najmniej 30 lat Twój dom będzie bardziej oszczędny, a także niezależny od podwyżek cen prądu.

  Bezawaryjne i bezobsługowe

  Fotowoltaika to bezobsługowy system, którego nie trzeba serwisować, ponieważ panele fotowoltaiczne nie posiadają części ruchomych.

  Darmowa i czysta energia

  Panele fotowoltaiczne pozyskują energię ze słońca i nie emituje zanieczyszczeń, a sama instalacja może być poddana recyklingowi.

  Wyższa wartość nieruchomości

  Twój dom z fotowoltaiką staje się oszczędny i dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjny na rynku nieruchomości.

  Kompleksowa
  obsługa Klienta

  Oferujemy Ci kompleksową usługę doradztwa, doboru odpowiednich urządzeń, usług, załatwienie formalności. Zapewniamy najlepszy montaż oraz wdrożenie rozwiązań OZE, czyli cały ekosystem produktów Playtronics. Ponadto otaczamy klienta opieką na każdym etapie projektu aż po opiekę posprzedażową.

  panele fotowoltaiczne

  W ramach usługi
  Playtronics otrzymasz m.in:

  • pomoc w pozyskaniu finansowania
  • profesjonalny dobór mocy instalacji
  • pośrednictwo w kontaktach z zakładem energetycznym
  • monitoring uzysków i pracy systemu
  • dodatkowe wsparcie specjalistów Playtronics

  Fotowoltaika Gwarancja

  Fotowoltaika to system, który charakteryzuje się długą żywotnością i bezawaryjnością. Stosowane przez Playtronics instalacje fotowoltaiczne to bezobsługowy system, którego nie trzeba serwisować, ponieważ nie posiada też części ruchomych.

  Gwarancja obejmuje montaż, a także wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak panele fotowoltaiczne, inwerter, system montażowy czy okablowanie. Pozwala na bezawaryjne korzystanie z instalacji fotowoltaicznej przez długie lata.

  Gwarancja na system fotowoltaiczny to:

  • wygodny serwis door to door
  • naprawa lub wymiana komponentu na nowy
  • proste zgłoszenie za pomocą maila
  • szybki czas reakcji na zgłoszenie i naprawy

  Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach działania fotowoltaki?

  profesjonalny montaz panele fotowoltaiczne

  Profesjonalny montaż Paneli Fotowoltaicznych

  Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem fotowoltaiki od doradztwa, doboru odpowiednich urządzeń od paneli fotowoltaicznych do systemu montażowego i falowników. Załatwimy również wszystkie formalności po montażu. Pomagamy w pozyskiwaniu dotacji. Firma Playtronics zainstaluje system fotowoltaiczny na Twoim domu nawet do 30 dni od sfinalizowania płatności. Dlatego im szybciej skontaktujesz się z naszym doradcą, tym szybciej fotowoltaika pojawi się na dachu lub Twojej posesji i będziesz mógł zacząć oszczędzać.

  Panele Fotowoltaiczne od Playtronics

  Planujesz budowę nowego domu, lub jesteś w trakcie projektowania domu? Planujesz w przyszłości inwestycję w fotowoltaikę, nie ma na co czekać, już teraz pomyśl o oszczędnościach i przygotuj swój dom do korzystania z energii z OZE. Zaplanowanie i dobór odpowiednich paneli fotowoltaicznych na tym etapie pozwoli zoptymalizować uzyski energii i zminimalizować koszty związane z budową systemu.

  Dedykowany doradca

  Podczas całego projektu nasz ekspert zapewni ciągłość komunikacji i kompleksowe podejście, dzięki doskonałej znajomość Twoich potrzeb.

  Obsługa doradczo-projektowa

  W ramach współpracy z Playtronics otrzymasz od nas pełną dokumentację projektu od audytu po szczegółowy kosztorys i projekt instalacji.

  Gwarancja technologiczna

  Jeżeli w ciągu naszej współpracy oferowana przez nas technologia lub produkty się zmienią, gwarantujemy, że otrzymasz najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne.

  Gwarancja ceny

  Podpisana umowa na wykonanie instalacji fotowoltaicznej gwarantuje, że cena pozostaje bez zmian.

  Bezpieczna instalacja fotowoltaiczna

  Instalacja fotowoltaiczna od Playtronics to dobór najwyższej jakości urządzeń, komponentów i zabezpieczeń. Wykwalifikowani montażyści stosują sprawdzone systemy montażowe z firmy Corab, a nasze normy gwarantują bezpieczeństwo całego systemu fotowoltaicznego.

  Fotowoltaika to przede wszystkim stosowanie zasad bezpieczeństwa:

  • zabezpieczenie AC nadmiarowo-prądowe oraz ograniczniki przepięć,
  • zabezpieczenie DC z ogranicznikami przepięć,
  • oryginalne złącza MC4,
  • pełne uziemienie,
  • okablowanie najlepszym przewodem DC na rynku LAPP KABEL OLFLEX,
  • automatyczny wyłącznik przeciwpożarowy PROJOY.
  • panele fotowoltaiczne montowane na dedykowanym systemie montażowym

  Poznaj inne produkty

  Poznaj naszą kompleksową ofertę dla Twojego domu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania odpowiadające gabarytom domu i zapotrzebowaniu na energię.

  Wypełnij formularz

  Jakim rozwiązaniem OZE jesteś zainteresowany? Potrzebujesz ofertę dla Twojego projektu, masz wątpliwości lub pytania? Wypełnij formularz lub napisz do nas!

  GET STARTED

  0$

  Dziękujemy za wypełnienie! Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty.

  Dopasuj swoją ofertę

  Wybierz jakimi rozwiązaniami jesteś zainteresowany?

  Mam dom

  Buduję dom

  Dla firmy

  Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

  Wybierz produkty

  Wybierz jeden lub kilka produktów, których oferta Cię interesuje.

  Fotowoltaika

  Magazyny energii

  Pompy ciepła

  Ładowarki

  Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

  Wypełnij swoje dane

  To już ostatni krok!

  Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Playtronics treści marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics, na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Playtronics, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics.

  Summary

  OpisInformacjeQuantityPrice
  Discount :
  Total :
  FOTOWOLTAIKA

  Kompleksowa oferta od Playtronics

  Dedykowany doradca

  Dogodne warunki finansowania

  Montaż do 30 dni

  Darmowy audyt i wycena

  Pomoc w uzyskaniu dotacji

  Szybkie terminy realizacji

  Baza wiedzy OZE

  Chcesz zainwestować w OZE i zastanawiasz się czy fotowoltaika, pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj nasze poradniki na temat Odnawialnych Źródeł Energi, fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynowania energii i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.

  Panele Fotowoltaiczne - FAQ

  Jak działają panele fotowoltaiczne?

  Zasada działania instalacji fotowoltaicznej jest prosta – promienie padają na panele fotowoltaiczne, które zamieniają je na energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna, by działać i produkować energię potrzebuje światła, a właściwie fotonów. To właśnie te cząstki wprawiają w ruch elektrony dzięki, którym powstaje napięcie elektryczne. Prąd stały z paneli fotowoltaicznych wędruje do falownika, gdzie zamieniany jest na prąd przemienny, z którego później korzystamy podłączając urządzenia do gniazdek. Dzięki wyższemu napięciu prąd z paneli fotowoltaicznych wypiera z domu prąd sieciowy i trafia do urządzeń w Twoim domu.

  Czy panele działają w pochmurne dni?

  Panele fotowoltaiczne produkują energię nawet w pochmurne i deszczowe dni, jednak są one najbardziej wydajne w słoneczne dni. Jeśli produkcja prądu nie jest wystarczająca do pokrycia zapotrzebowania w danej chwili, korzystasz z nadwyżek energii wprowadzonych do sieci.

  Co się dzieje zimą?

  Panele produkują energię cały rok, niezależnie od pogody. Ilość energii oczywiście zależy od panujących warunków atmosferycznych. Największa produkcja energii jest w okresie od wiosny do jesieni, a zimą wykorzystujemy nadmiar energii zgromadzonej w sieci lub korzystamy z sieciowego prądu.