Pompy ciepła dla Twojego domu
Multifunkcyjna pompa ciepła to darmowe i nowoczesne źródło energii odnawialnej dla Twojego domu lub firmy. Pompa ciepła pracuje przez cały rok — ogrzewa zimą i chłodzi latem, a przez cały rok podgrzewa wodę. Poznaj ofertę pomp ciepła oferowanych przez firmę Playtronics.
Bezpłatny audyt, wycena oraz projekt.
Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty dla domu lub firmy.  POMPA CIEPŁA

  Zastanawiasz się, czy pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

  Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które oddaje energię pozyskaną ze środowiska przy małym udziale energii elektrycznej do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

  Nowoczesna technologia

  Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką to najbardziej nowoczesny i ekonomiczny sposób na ogrzanie domu i źródło ciepłej wody.

  Mniejsze koszty ogrzewania

  Zastosowanie pompy ciepła obniży wydatki na energię w domu do minimum i uniezależni Cię od podwyżek cen ogrzewania.

  Wysoka wydajność instalacji

  Dzięki pompie ciepła nawet 80% energii do ogrzania domu można pozyskasz bezpośrednio z powietrza atmosferycznego.

  Zgodność ze standardami

  Nowe domy budowane od 2021 r. mają zużywać mniej energii oraz wykorzystywać OZE. Zastosowanie pompy ciepła to gwarantuje.

  Kompleksowa
  obsługa Klienta

  Oferujemy Ci kompleksową usługę doboru odpowiedniej pompy ciepła, co pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać dom oraz uzyskać ciepłą wodę użytkową. W ramach naszej usługi dobierzemy moc urządzenia dostosowaną do Twoich potrzeb oraz doradzimy jaki rodzaj urządzenia będzie najwydajniej współpracował z obecną instalacją grzewczą. Ponadto pomożemy Ci uzyskać korzystne finansowanie projektu, a po montażu otaczamy Cię opiekę posprzedażową.

  efektywna pompa ciepła

  W ramach usługi
  Playtronics otrzymasz m.in:

  • pomoc w pozyskaniu finansowania
  • profesjonalny dobór mocy instalacji grzewczej
  • monitoring uzysków i pracy systemu
  • przeglądy instalacji
  • dodatkowe wsparcie specjalistów Playtronics

  Pompa ciepła i fotowoltaika

  Pompa ciepła jest to rozwiązanie szczególnie korzystne w połączeniu z fotowoltaiką. Dzięki energii ze słońca oraz energii z powietrza możesz ogrzewać dom praktycznie bez kosztowo. Pompa ciepła do sprawnego działania, poza dostępem do odnawialnego źródła energii z powietrza, potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej. Dzięki pompie ciepła koszty ogrzewania nie są duże, ale można je dodatkowo zredukować, decydując się na połączenie pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi. Takie rozwiązanie obniża koszty ogrzewania w Twoim domu praktycznie do minimum.

  Połączenie tych rozwiązań pozwala zwiększyć stopień wykorzystania na własne potrzeby energii elektrycznej, wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. W rezultacie sprawia to, że inwestycja w te urządzenia jest jeszcze bardziej opłacalna, a Ty nie ponosisz strat związanych z oddawaniem nadwyżek do sieci. Rozwiązanie firmy Playtronics jest dobre nie tylko dla Twojego portfela, ale i otoczenia. Zapytaj naszego konsultanta o pompę ciepła i fotowoltaikę do Twojego domu lub firmy.

  Gwarancja na pompę ciepła to:

  • wygodny serwis door to door
  • naprawa lub wymiana komponentu na nowy
  • proste zgłoszenie za pomocą maila
  • szybki czas reakcji na zgłoszenie i naprawy
  Montaż pompy ciepła

  Profesjonalny montaż pompy ciepła

  Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem pomp ciepła oraz fotowoltaiki od doradztwa, doboru odpowiednich urządzeń, załatwienia formalności po montażu. Urządzenia zajmują mało przestrzeni na zewnątrz a montaż pozbawiony jest kosztownych prac ziemnych. Nasza ekipa montażowa wykona instalację w przeciągu 2-3 dni.

  Pompa ciepła to nie tylko oszczędności na ogrzewaniu, ale także mniejsze koszty budowy oraz większa powierzchnia użytkowa Twojego domu. Małe gabaryty pompy ciepła nie wymagają dużych powierzchni, a jednostka wewnętrza jak i zewnętrzna zajmuje ok. 1m2. Dodatkowo dom z pompą ciepła nie wymaga budowy komina, ani pomieszczenia na składowanie opału.

  Pompa ciepła powietrze-woda w przeciwieństwie do gruntowych pomp ciepła nie wymaga wykonania prac wykorzystania dolnego źródła ciepła, ponieważ jest nim po prostu powietrze atmosferyczne.

  Pompa ciepła od Playtronics

  Planujesz budowę nowego domu, lub jesteś w trakcie zmiany sposobu ogrzewania? Już teraz pomyśl o oszczędnościach i korzyściach z energii z OZE. Dom korzystający z odnawialnych źródeł energii to gwarancja niskich rachunków i taniej eksploatacji. Współpracując z Playtronics dopasujesz dom lub projekt domu pod montaż instalacji pompy ciepła. Jeśli jesteś na etapie wymiany źródła ogrzewania, Playtronics wykona profesjonalny audyt budynku i dopasuje najlepsze rozwiązania, aby zaspokoić potrzeby na ciepłą wodę użytkową i centralnego ogrzewania.

  Dedykowany doradca

  Podczas całego projektu nasz ekspert zapewni ciągłość komunikacji i kompleksowe podejście, dzięki doskonałej znajomość Twoich potrzeb.

  Obsługa doradczo-projektowa

  W ramach współpracy z Playtronics otrzymasz od nas pełną dokumentację projektu od audytu po szczegółowy kosztorys i projekt pompy ciepła.

  Gwarancja technologiczna

  Jeżeli w ciągu naszej współpracy oferowana przez nas technologia lub produkty się zmienią, gwarantujemy, że otrzymasz najnowsze rozwiązanie.

  Gwarancja ceny

  Podpisana umowa na wykonanie pompy ciepła gwarantuje, że cena pozostanie bez zmian.

  Poznaj inne produkty

  Poznaj naszą kompleksową ofertę dla Twojego domu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania odpowiadające gabarytom domu i zapotrzebowaniu na energię.

  Wypełnij formularz

  Jakim rozwiązaniem OZE jesteś zainteresowany? Potrzebujesz ofertę dla Twojego projektu, masz wątpliwości lub pytania? Wypełnij formularz lub napisz do nas!

  GET STARTED

  0$

  Dziękujemy za wypełnienie! Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty.

  Dopasuj swoją ofertę

  Wybierz jakimi rozwiązaniami jesteś zainteresowany?

  Mam dom

  Buduję dom

  Dla firmy

  Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

  Wybierz produkty

  Wybierz jeden lub kilka produktów, których oferta Cię interesuje.

  Fotowoltaika

  Magazyny energii

  Pompy ciepła

  Ładowarki

  Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

  Wypełnij swoje dane

  To już ostatni krok!

  Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Playtronics treści marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics, na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Playtronics, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics.

  Summary

  OpisInformacjeQuantityPrice
  Discount :
  Total :
  FOTOWOLTAIKA

  Kompleksowa oferta od Playtronics

  Dedykowany doradca

  Dogodne warunki finansowania

  Montaż do 30 dni

  Darmowy audyt i wycena

  Pomoc w uzyskaniu dotacji

  Szybkie terminy realizacji

  Baza wiedzy OZE

  Chcesz zainwestować w OZE i zastanawiasz się czy fotowoltaika, pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj nasze poradniki na temat Odnawialnych Źródeł Energi, fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynowania energii i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.

  Pompy ciepła - FAQ

  Co to jest i jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła to maszyna cieplna wymuszająca przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych) lub energii cieplnej (w pompach absorpcyjnych).

  Pompę ciepła to bezpieczne i w pełni komfortowe rozwiązanie dla Twojego domu. Taki system w zimę ogrzeje dom, latem ochłodzi, a przez cały rok przygotuje ciepłą wodę.

  Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne w połączeniu z fotowoltaiką. Dzięki energii ze słońca (fotowoltaika) oraz energii z powietrza (pompa ciepła), możesz ogrzewać dom praktycznie bez kosztowo. Rozwiązanie firmy Playtronics jest dobre nie tylko dla Twojego portfela, ale i otoczenia. Zapytaj naszego konsultanta o pompę ciepła i fotowoltaika do Twojego domu lub firmy.

  Co to jest OZE?

  Odnawialne źródła energii OZE to źródła samoistnie się odnawiają, których nie można wyeksploatować, ponieważ ich zasób odnawia się w relatywnie krótkim czasie (surowce odnawialne). Takimi źródłami są słońce, wiatr, woda, biomasa, biogaz, biopaliwa. Do energii odnawialnej zalicza się również ciepło pozyskane z ziemi (energia geotermalna), powietrza (energia aerotermalna), wody (energia hydrotermalna). Metody wykorzystania OZE są stale doskonalone i unowocześniane. W Polsce korzystamy głównie z energii słonecznej, energii wiatru, energii wody, energii geotermalnej i biomasy. Wszystkie rozwiązania oferowane przez Palytronics są systemami opartymi o odnawialne źródła energii. Zapytaj naszego konsultanta o na temat OZE do Twojego domu lub firmy

  Co to jest dom zeroenergetyczny i jak to działa?

  Dom zeroenergetyczny to nowoczesny dom, który do funkcjonowania nie potrzebuje energii z zewnątrz. Bilans produkowanej i zużywanej przez instalacje energii w takim budynku wynosi ZERO. Oznacza to, że dom wykorzystuje dokładnie tyle samo energii, ile sam wytwarza. Dom zeroenergetyczny jest ekonomiczny i w pełni przyjazny środowisku naturalnemu. Tym samym nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla czy innych szkodliwych substancji. Takie domy dzięki swojej oszczędność, ekologia oraz komforcie zyskują na popularności i są prawdziwy trendem w spółczesnym budownictwie.

  Rozwiązania energetyczne firmy Playtronics pozwalają na uniezależnić się od stale rosnących cen prądu, są ekologiczne, a także wygodne. Nasze inteligentne urządzenia nie wymagają wiedzy technicznej codziennej obsłudze. Zapytaj naszego konsultanta o dom zeroenergetyczny.

  Innowacyjny dom bez rachunków?

  Czy dom bez co miesięcznych rachunków jest możliwy? Tak jest to tzw. dom zeroenergetyczny, który może opierać się na rozwiązaniach firmy Playtronics: Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii.

  Domu bez rachunków nie musisz budować go od nowa. Wystarczy skorzystać z naszych technologii. Energię do ogrzewania domu zapewni Ci pompa ciepła, a pełne zapotrzebowanie na energię elektryczną nowoczesna instalacja fotowoltaiczna. Dzięki rozwiązaniom Playtronics możesz cieszyć się oszczędnościami i niezależnością energetyczną Twojego domu przez lata.
  Zalety domu bez rachunków to:

  • niskie koszty eksploatacji domu dzięki korzystaniu z darmowej energii z natury
  • niezależność energetyczna dzięki uniezależnieniu się podwyżkach cen energii czy paliw
  • energia przyjazna środowisku – nie emitujesz hałasu ani zanieczyszczeń
  • codzienny komfort i wygoda korzystania z nowoczesnych urządzeń OZE
  • dostęp do taniej energia przyjazna środowisku, która nie emitujesz hałasu ani zanieczyszczeń
  • nasze instalacje OZE są niemal bezawaryjne, na które uzyskać korzystną gwarancję