Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika Katowice ⭐ Panele słoneczne wytwarzają darmowe i nowoczesne źródło energii odnawialnej dla Twojego domu lub firmy. Ogniwa słoneczne przy obecności promieniowania słonecznego pracują przez cały rok i przynoszą korzyści także w zimie. ⭐Fotowoltaika w Katowicach ⭐ Poznaj ofertę paneli fotowoltaicznych

FOTOWOLTAIKA KATOWICE

Fotowoltaika dla miasta Katowice

Chcesz założyć panele fotowoltaiczne w Katowicach lub w miejscowości graniczącymi z Katowicami takimi jak: Tychy, Chorzów, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Mikołów, Czeladź oraz Lędziny i zastanawiasz się od czego zacząć?? Fotowoltaika Katowice do doskonały wybór. Dzięki panelom słonecznym cały proces przetwarzania energii z ogniw fotowoltaicznych umożliwi wyprodukowanie czystej energii, a Ty zaoszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną. Podstawowym elementem systemów fotowoltaicznych są panele słoneczne oraz falowniki, które przekształcają energię z paneli na napięcie w domowej sieci energetycznej.

Oszczędność i niezależność

Przez co najmniej 30 lat Twój dom będzie bardziej oszczędny, a także niezależny od podwyżek cen prądu.

Bezawaryjne i bezobsługowe

Fotowoltaika to bezobsługowy system, którego nie trzeba serwisować, ponieważ nie posiada też części ruchomych.

Darmowa i czysta energia

Panele produkują energię z odnawialnego źródła i nie emituje zanieczyszczeń, a sama instalacja może być poddana recyklingowi.

Wyższa wartość nieruchomości

Twój dom z fotowoltaiką staje się oszczędny i dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjny na rynku nieruchomości.

Kompleksowa
obsługa Klienta

Oferujemy Ci kompleksową usługę związaną z OZE. ⭐ Fotowoltaika Katowice ⭐ i w całym województwie śląskim. Możesz liczyć na nasze doradztwo. Dobór odpowiednich urządzeń, usług oraz załatwienie formalności to priorytetowe założenia naszej współpracy. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz wdrożenie rozwiązań OZE, czyli cały ekosystem produktów Playtronics. Ponadto otaczamy klienta opieką na każdym etapie projektu aż po opiekę posprzedażową.

panele fotowoltaiczne

W ramach usługi
Playtronics otrzymasz m.in:

 • pomoc w pozyskaniu finansowania
 • profesjonalny dobór mocy instalacji
 • pośrednictwo w kontaktach z zakładem energetycznym
 • monitoring uzysków i pracy systemu
 • dodatkowe wsparcie specjalistów Playtronics

Gwarancja na
system fotowoltaiczny

Fotowoltaika to system, który charakteryzuje się długą żywotnością i bezawaryjnością. Stosowane przez Playtronics instalacje fotowoltaiczne to bezobsługowy system, którego nie trzeba serwisować, ponieważ nie posiada też części ruchomych.

Gwarancja obejmuje montaż, a także wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak panele fotowoltaiczne, inwerter, system montażowy czy okablowanie. Pozwala na bezawaryjne korzystanie z instalacji fotowoltaicznej przez długie lata.

Gwarancja na system fotowoltaiczny w Katowicach to:

 • wygodny serwis door to door
 • naprawa lub wymiana komponentu na nowy
 • proste zgłoszenie za pomocą maila
 • szybki czas reakcji na zgłoszenie i naprawy
Montaż Fotowoltaiki

Profesjonalny montaż fotowoltaiki Katowice i okolice

Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem fotowoltaiki na terenie województwa śląskiego: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Wodzisław Śląski i inne miejscowości.

Nasze usługi to doradztwa, doboru odpowiednich urządzeń, załatwienie formalności po montażu. Firma Playtronics zainstaluje system fotowoltaiczny na Twoim domu nawet do 30 dni od sfinalizowania płatności. Dlatego im szybciej skontaktujesz się z naszym doradcą, tym szybciej instalacja fotowoltaiczna pojawi się na dachu lub Twojej posesji i będziesz mógł zacząć oszczędzać.

Fotowoltaika woj. śląskie

Fotowoltaika Katowice i okolice - Przykładowe realizacje

Poznaj naszą ofertę oraz liczne realizacje fotowoltaiki na ternie województwa śląskiego. Mieszkasz na terenie Katowic lub innej miejscowości na śląsku i szukasz profesjonalnego dostawcę rozwiązań OZE oraz montażu paneli fotowoltaicznych dla twojego domu lub firmy w Katowicach? Zapytaj naszego konsultanta o na temat fotowoltaiki do Ciebie lub pozostaw nam dane kontaktowe.

Fotowoltaika Katowice od Playtronics

Planujesz budowę nowego domu, lub jesteś w trakcie projektowania domu w Katowicach? Już teraz pomyśl o oszczędnościach i przygotuj swój dom do korzystania z energii z OZE. Dom korzystający z odnawialnych źródeł energii to gwarancja niskich rachunków i taniej eksploatacji. Współpracując z Playtronics dopasujesz dom lub projekt domu pod montaż instalacji fotowoltaicznej w Katowicach i okolicy. Zaplanowanie i dobór instalacji fotowoltaicznej na tym etapie pozwoli zoptymalizować uzyski energii i zminimalizować koszty związane z budową systemu.

Dedykowany doradca

Podczas całego projektu nasz ekspert zapewni ciągłość komunikacji i kompleksowe podejście, dzięki doskonałej znajomość Twoich potrzeb.

Obsługa doradczo-projektowa

W ramach współpracy z Playtronics otrzymasz od nas pełną dokumentację projektu od audytu po szczegółowy kosztorys i projekt instalacji.

Gwarancja technologiczna

Jeżeli w ciągu naszej współpracy oferowana przez nas technologia lub produkty się zmienią, gwarantujemy, że otrzymasz najnowsze rozwiązanie.

Gwarancja ceny

Podpisana umowa na wykonanie instalacji fotowoltaicznej gwarantuje, że cena pozostaje bez zmian.

Bezpieczna instalacja fotowoltaiczna

Instalacja fotowoltaiczna od Playtronics to dobór najwyższej jakości urządzeń, komponentów i zabezpieczeń. Wykwalifikowani montażyści stosują sprawdzone systemy montażowe z firmy Corab, a nasze normy gwarantują bezpieczeństwo całego systemu fotowoltaicznego.

Podstawy bezpiecznej instalacji fotowoltaicznej to:

 • zabezpieczenie AC nadmiarowo-prądowe oraz ograniczniki przepięć,
 • zabezpieczenie DC z ogranicznikami przepięć,
 • oryginalne złącza MC4,
 • pełne uziemienie,
 • okablowanie najlepszym przewodem DC na rynku LAPP KABEL OLFLEX,
 • automatyczny wyłącznik przeciwpożarowy PROJOY.

Poznaj inne produkty

Poznaj naszą kompleksową ofertę dla Twojego domu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania odpowiadające gabarytom domu i zapotrzebowaniu na energię.

Wypełnij formularz

Jakim rozwiązaniem OZE jesteś zainteresowany? Potrzebujesz ofertę dla Twojego projektu, masz wątpliwości lub pytania? Wypełnij formularz lub napisz do nas!

GET STARTED

0$

Dziękujemy za wypełnienie! Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty.

Dopasuj swoją ofertę

Wybierz jakimi rozwiązaniami jesteś zainteresowany?

Mam dom

Buduję dom

Dla firmy

Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

Wybierz produkty

Wybierz jeden lub kilka produktów, których oferta Cię interesuje.

Fotowoltaika

Magazyny energii

Pompy ciepła

Ładowarki

Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

Wypełnij swoje dane

To już ostatni krok!

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Playtronics treści marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics, na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Playtronics, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics.

Summary

OpisInformacjeQuantityPrice
Discount :
Total :

Baza wiedzy OZE

Chcesz zainwestować w OZE i zastanawiasz się czy fotowoltaika, pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj nasze poradniki na temat Odnawialnych Źródeł Energi, fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynowania energii i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.

Panele Fotowoltaiczne - FAQ

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Zasada działania instalacji fotowoltaicznej jest prosta – promienie padają na panele fotowoltaiczne, które zamieniają je na energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna, by działać i produkować energię potrzebuje światła, a właściwie fotonów. To właśnie te cząstki wprawiają w ruch elektrony dzięki, którym powstaje napięcie elektryczne. Prąd stały z paneli fotowoltaicznych wędruje do falownika, gdzie zamieniany jest na prąd przemienny, z którego później korzystamy podłączając urządzenia do gniazdek. Dzięki wyższemu napięciu prąd z paneli fotowoltaicznych wypiera z domu prąd sieciowy i trafia do urządzeń w Twoim domu.

Czy panele działają w pochmurne dni?

Panele fotowoltaiczne produkują energię nawet w pochmurne i deszczowe dni, jednak są one najbardziej wydajne w słoneczne dni. Jeśli produkcja prądu nie jest wystarczająca do pokrycia zapotrzebowania w danej chwili, korzystasz z nadwyżek energii wprowadzonych do sieci.

Co się dzieje zimą?

Panele produkują energię cały rok, niezależnie od pogody. Ilość energii oczywiście zależy od panujących warunków atmosferycznych. Największa produkcja energii jest w okresie od wiosny do jesieni, a zimą wykorzystujemy nadmiar energii zgromadzonej w sieci lub korzystamy z sieciowego prądu.