Ładowarka do samochodu
w Twoim garażu

Naładuj Twój samochód bez wychodzenia z domu. Domowa ładowarka do samochodu elektrycznego to wygoda i szybkie ładowanie na co dzień oraz oszczędność pieniędzy. To idealne rozwiązanie dla ceniących nowoczesność i komfort. Poznaj ofertę Playtronics.
ELEKTROMOBILNOŚĆ

Zastanawiasz się czy samochód elektryczny to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

Masz samochód elektryczny lub zastanawiasz się nad jego zakupem? Własna ładowarka do samochodu w Twoim garażu to niezależność i szybkość ładowania. Dzięki inwestycji w panele fotowoltaiczne i ładowarkę do samochodu ładujesz elektryka w domu bez dodatkowych kosztów. Cała instalacja jest bezpieczna i wygodna w użyciu. Dzięki rozwiązaniom stosowanym przez Playtronics zasilisz swój samochód elektryczny prądem ze słońca. Poznaj najważniejsze zalety ładowarki do samochodu elektrycznego.

Szybkie ładowanie

Profesjonalna ładowarka do samochodu o dużej moc to dużo większa wydajność niż w przypadku zwykłego domowego gniazdka elektrycznego. Dzięki temu naładujesz samochód w znacznie krótszym czasie.

Darmowe przejazdy

Jeżeli posiadasz panele słoneczne dzięki ładowarce do samochodu elektrycznego, Twoje przejazdy będą się opierać na darmowej energii wyprodukowaną we własnej instalacji fotowoltaicznej.

Bezpieczna instalacja

Ładowarka posiada zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem i skokami napięcia. Jest to rozwiązanie lepsze niż ładowanie z gniazdka, ponieważ nie zakłóci wydajności ładowanie akumulatora oraz nie stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Wygoda użycia

Swój samochód elektryczny możesz naładować w garażu lub na podjeździe. Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy podłączyć samochód do instalacji, a po cyklu ładowania samochód gotowy jest do podróży.

Kompleksowa
obsługa Klienta

Oferujemy Ci kompleksową usługę doboru odpowiedniej ładowarki do samochodu, co pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób naładować samochód elektryczny z paneli słonecznych. W ramach naszej usługi dobierzemy urządzenia ładowarki, magazynu energii, tak aby były dostosowane do Twoich potrzeb oraz doradzimy jaki rodzaj urządzenia będzie najwydajniej współpracował z instalacją fotowoltaiczną. Ponadto pomożemy Ci uzyskać korzystne finansowanie projektu, a po montażu otaczamy Cię opiekę posprzedażową.

W ramach usługi
Playtronics otrzymasz m.in:

 • pomoc w pozyskaniu finansowania
 • profesjonalny dobór mocy instalacji
 • pośrednictwo w kontaktach z zakładem energetycznym
 • monitoring uzysków i pracy systemu
 • dodatkowe wsparcie specjalistów Playtronics

Poznaj inne produkty

Poznaj naszą kompleksową ofertę dla Twojego domu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania odpowiadające gabarytom domu i zapotrzebowaniu na energię.

Wypełnij formularz

Jakim rozwiązaniem OZE jesteś zainteresowany? Potrzebujesz ofertę dla Twojego projektu, masz wątpliwości lub pytania? Wypełnij formularz lub napisz do nas!

GET STARTED

0$

Dziękujemy za wypełnienie! Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu przygotowania oferty.

Dopasuj swoją ofertę

Wybierz jakimi rozwiązaniami jesteś zainteresowany?

Mam dom

Buduję dom

Dla firmy

Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

Wybierz produkty

Wybierz jeden lub kilka produktów, których oferta Cię interesuje.

Fotowoltaika

Magazyny energii

Pompy ciepła

Ładowarki

Wybierz przynajmniej jeden element, aby kontynuować

Wypełnij swoje dane

To już ostatni krok!

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Playtronics treści marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics, na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Playtronics, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Playtronics.

Summary

OpisInformacjeQuantityPrice
Discount :
Total :

Baza wiedzy OZE

Chcesz zainwestować w OZE i zastanawiasz się czy fotowoltaika, pompa ciepła to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj nasze poradniki na temat Odnawialnych Źródeł Energi, fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynowania energii i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.

Ładowarki samochodowe - FAQ

Co to jest OZE?

Odnawialne źródła energii OZE to źródła samoistnie się odnawiają, których nie można wyeksploatować, ponieważ ich zasób odnawia się w relatywnie krótkim czasie (surowce odnawialne). Takimi źródłami są słońce, wiatr, woda, biomasa, biogaz, biopaliwa. Do energii odnawialnej zalicza się również ciepło pozyskane z ziemi (energia geotermalna), powietrza (energia aerotermalna), wody (energia hydrotermalna). Metody wykorzystania OZE są stale doskonalone i unowocześniane. W Polsce korzystamy głównie z energii słonecznej, energii wiatru, energii wody, energii geotermalnej i biomasy. Wszystkie rozwiązania oferowane przez Palytronics są systemami opartymi o odnawialne źródła energii. Zapytaj naszego konsultanta o na temat OZE do Twojego domu lub firmy

Co to jest dom zeroenergetyczny i jak to działa?

Dom zeroenergetyczny to nowoczesny dom, który do funkcjonowania nie potrzebuje energii z zewnątrz. Bilans produkowanej i zużywanej przez instalacje energii w takim budynku wynosi ZERO. Oznacza to, że dom wykorzystuje dokładnie tyle samo energii, ile sam wytwarza. Dom zeroenergetyczny jest ekonomiczny i w pełni przyjazny środowisku naturalnemu. Tym samym nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla czy innych szkodliwych substancji. Takie domy dzięki swojej oszczędność, ekologia oraz komforcie zyskują na popularności i są prawdziwy trendem w spółczesnym budownictwie.

Rozwiązania energetyczne firmy Playtronics pozwalają na uniezależnić się od stale rosnących cen prądu, są ekologiczne, a także wygodne. Nasze inteligentne urządzenia nie wymagają wiedzy technicznej codziennej obsłudze. Zapytaj naszego konsultanta o dom zeroenergetyczny.

Innowacyjny dom bez rachunków?

Czy dom bez co miesięcznych rachunków jest możliwy? Tak jest to tzw. dom zeroenergetyczny, który może opierać się na rozwiązaniach firmy Playtronics: Fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii.

Domu bez rachunków nie musisz budować go od nowa. Wystarczy skorzystać z naszych technologii. Energię do ogrzewania domu zapewni Ci pompa ciepła, a pełne zapotrzebowanie na energię elektryczną nowoczesna instalacja fotowoltaiczna. Dzięki rozwiązaniom Playtronics możesz cieszyć się oszczędnościami i niezależnością energetyczną Twojego domu przez lata.
Zalety domu bez rachunków to:

 • niskie koszty eksploatacji domu dzięki korzystaniu z darmowej energii z natury
 • niezależność energetyczna dzięki uniezależnieniu się podwyżkach cen energii czy paliw
 • energia przyjazna środowisku – nie emitujesz hałasu ani zanieczyszczeń
 • codzienny komfort i wygoda korzystania z nowoczesnych urządzeń OZE
 • dostęp do taniej energia przyjazna środowisku, która nie emitujesz hałasu ani zanieczyszczeń
 • nasze instalacje OZE są niemal bezawaryjne, na które uzyskać korzystną gwarancję